AloeDent Hakkında
AloeDent

Eşsiz ağız bakımı ürünlerimiz florürsüzdür. Diş etlerini yatıştırmaya yardımcı olmakla kalmaz. Doğal içeriklidir ve bu içeriği sayeside sağlıklı diş etlerinin ve taze nefesin korunmasına yardımcı olur.

Doğal olarak aktif Aloe Vera suyunu bir bileşen olarak kullanır. AloeDent Diş Macunu ve AloeDent Aloe Vera Mouthwash/Ferahlatıcı Ağız Gargarası, Aloe Vera iç jeli kullanan çok çeşitli ağız bakım ürünleri sunar.

 

 

AloeDent 3 Etkili Diş Macunu - Florürsüz
AloeDent 3 Etkili Diş Macunu - Florürsüz

“Doğal İçeriği ile Bir Diş Macunundan Daha Fazlası”
Doğanın güvenilir bileşenleri ve Aloe Vera’nın yatıştırıcı etkisi bu özel formülde bir arada.
Diş etlerinizin sağlıklı kalmasında ve dişleri temizleyerek çürük oluşumunu önlemede yardımcıdır. Uzun süreli, taze bir nefes sağlar. 
Florür içermeyen formülü ile, diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta günlük kullanıma uygundur.  
 

 AleoDent Ferahlatıcı Ağız Gargarası – Alkolsüz ve Florürsüz
AleoDent Ferahlatıcı Ağız Gargarası – Alkolsüz ve Florürsüz

Ağızda plak, tartar ve kötü kokuyu azaltmaya, ağız hijyenini sağlamaya yardımcıdır. AloeDent Diş Macunu ile birlikte günlük ve düzenli olarak kullanıldığında etkinliğini daha çok gösterir. İçeriğindeki doğal nane tadı ile ferahlık sağlar. Alkolsüz ve florürsüzdür. 

AloeDent Beyazlatıcı Diş Macunu - Florürsüz
AloeDent Beyazlatıcı Diş Macunu - Florürsüz

Aloe Vera’nın yatıştırıcı etkisi ve dişlerinizi doğal bir şekilde beyaz tutmaya yardımcı silika, bu özel formülde bir arada. Aşındırmayan özel içeriği ile dişte oluşan lekeleri ortadan kaldırarak, dişlerinize doğal bir beyazlık kazandırır. Dişleri temizleyerek çürük oluşumunu önlemede yardımcıdır. Uzun süreli ve taze bir nefes sağlar.